Наш профіль

Ми доглядаємо за шкірою

Beiersdorf Ukraine заснована в Україні і має близько 64 співробітників. З нашими брендами NIVEA, NIVEA MEN і Eucerin ми орієнтуємося чітко на потреби наших споживачів.

Beiersdorf Ukraine є однією з більш ніж 150 міжнародних філій косметичної компанії Beiersdorf AG, яка заснована в Гамбурзі (Німеччина). Понад 130 років своєї історії компанія присвячує себе задоволенню індивідуальних потреб наших споживачів і вважається винахідником сучасного догляду за шкірою. Наш міжнародний успіх ґрунтується на наших наукових дослідженнях, розробках і науковому досвіді, наших інноваційних продуктах і наших сильних брендах. NIVEA (один із брендів Beiersdorf) є світовим брендом №1 із догляду за шкірою *. Інші імена в нашому портфелі успішних міжнародних брендів – це Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 і Hansaplast. Дочірня компанія tesa SE є одним із провідних світових виробників самоклеючнх продуктів і системних рішень для промисловості, ремісничих підприємств, а також споживачів. 

* Джерело: Euromonitor International Limited, NIVEA є глобальним брендом у категоріях із догляду за тілом, догляду за обличчям і догляду за руками; з-поміж роздрібних товарів у 2012 році.

Коротка інформація
 • ПРО КОМПАНІЮ

  Beiersdorf вважається винахідником сучасного догляду за шкірою
  Кожен співробітник робить свій внесок в успіх і постійний розвиток компанії
  Розробляючи нашу продукцію, ми орієнтуємося на регіональні особливості та потреби споживачів
  Бренд NIVEA успішний на ринку вже понад 100 років
  Інноваційні продукти та сильні бренди — ось причини нашого успіху