Умови користування

Враховуючи широкий спектр можливостей і ризиків, котрі надає Інтернет, просимо Вас дотримуватися наступних загальних умов для користування нашим сайтом, які ми створили для Вашої і нашої безпеки. Дякуємо за Ваше розуміння.

1. Особисті дані

Будь ласка, зверніть увагу на нашу Правову політику щодо питань конфіденційності даних.

2. Оновлення умов користування

У зв’язку з постійними технічними та правовими нововведеннями, ми час від часу маємо змінювати й/ або оновлювати чинні умови користування. Тому, будь ласка, щоразу при користуванні нашим веб-сайтом перевіряйте, коли була завантажена остання версія. Наразі останнє оновлення було здійснене у жовтні 2013 року.

3. Авторські права, торгові марки та інші права інтелектуальної власності

Всі матеріали на нашому сайті, в тому числі тексти, зображення, графіки, аудіо- або відеофайли є нашою власністю, якщо не зазначене інше. (У зв’язку з цим зверніть увагу на положення щодо гіперпосилань під № 4). Цей захищений контент можна використовувати без спеціального дозволу лише для особистих потреб, і в жодному разі не для публічного або комерційного використання (завантаження, відтворення і т. д.). Зміни, переклад, редагування чи інші форми обробки контенту можуть бути здійснені тільки з попереднього письмового дозволу компанії Beiersdorf AG. Зловживання або несанкціоноване використання будь-яких зареєстрованих товарних знаків або логотипів компанії Beiersdorf AG не допускається. 

Текстові, фото- та відеоматеріали, доступні для завантаження, можуть бути використані безкоштовно виключно з редакційною метою. Фотоматеріали повинні бути позначені для редакційного використання або відтворення із зазначенням «Beiersdorf AG» як джерела.

Зверніть увагу, що будь-яке порушення наших авторських прав або інших прав інтелектуальної власності може потягти відповідальність за цивільним і/ або кримінальним правом.

4. Уникнення відповідальності

Цей веб-сайт призначений для використання жителями країни, яку Ви обрали в заставці на www.beiersdorf.com, відповідно до усіх місцевих законів. Матеріали на цьому сайті, в тому числі продукти, послуги та інформація можуть не бути прийнятними чи доступними для місць поза цією юрисдикцією. Якщо будь-які пропозиції, продукти чи послуги, надані за допомогою цього сайту або про які Ви отримали інформацію з цього сайту, заборонені чинним законодавством країни, яку Ви обрали, вони є недійсними. Будь ласка, відвідайте www.beiersdorf.com, оберіть своє місце розташування, і Вас спрямують на відповідний сайт. Інформацію, що міститься на цьому сайті, зібрано та перевірено з належною ретельністю. Але все ж ми не можемо взяти на себе відповідальність за її актуальність, точність, повноту та/або якість.
Цей веб-сайт містить гіперпосилання на сайти інших провайдерів. Компанії Beiersdorf AG невідомий зміст сторонніх веб-сайтів, і ми не надаємо жодних гарантій та не несемо зобов'язань щодо будь-якого незаконного контенту або інших правових порушень на сторонніх веб-сайтах. Проте Beiersdorf AG в найкоротші терміни видалить будь-яке посилання або контент, щойно стане відомо, що ним порушується чинне законодавство. Цей веб-сайт надає загальну інформацію і жодною мірою не замінює медичні чи інші фахові консультації. Для них, будь ласка, зверніться до лікаря чи іншого спеціаліста на Ваш вибір. Beiersdorf AG не несе жодної відповідальності за дії, вчинені на основі інформації, що міститься на цьому сайті. Використання цього веб-сайту і завантаження даних користувач здійснює на власний ризик. Beiersdorf AG не несе жодної відповідальності за будь-які пошкодження, зокрема, файлів і даних, апаратури та/ або програмного забезпечення користувача, що виникають внаслідок таких дій. Відповідальність за умисну та грубу недбалість залишається в силі.

5. Заключні положення

Якщо будь-яке положення цих умов є або стає незаконним, недійсним або нездійсненним відповідно до чинного законодавства, дійсність та забезпеченя правовими санкціями залишаються в силі. Якщо Ви хочете повідомити про порушення закону на наших веб-сайтах, не соромтеся звертатися до нас.

 

Beiersdorf Україна

04073, Україна, м. Київ,
проспект Степана Бандери, будинок 28А, літера Г

Тел.:   +38 044 490 63 95
Факс:  +38 044 490 63 97

Email