Дослідження шкіри Beiersdorf

«Компетентність, сміливість, наполегливість і творчість — усе це характеристики хорошого дослідника,» — говорить доктор Хорст Венк, керівник відділу інновацій Beiersdorf, і продовжує, озираючись на довгу історію досліджень Beiersdorf: «Як відомо, знання в галузі природничих наук принаймні подвоюються кожні вісім років, отже, нині ми знаємо у понад 5000 разів більше, ніж люди 100 років тому. Це відображається й у Beiersdorf: у величезному збільшенні обсягів знань із біології шкіри, основних біологічних, хімічних і фізичних принципів оптимального лікування шкіри, і, зрештою, у впровадженні більшої кількості інновацій у продукції та компонентах, чий стрімкий злет припав на середину дев’яностих».

Рушієм невпинного прогресу та інновацій у Beiersdorf є постійний пошук нових біологічних можливостей для визначення специфіки догляду залежно від типу шкіри та вікових особливостей. Щоб розуміти проблему комплексно, в дослідницькому центрі Гамбурга співпрацюють науковці, котрі розуміються на анатомії, цитології та молекулярній біології, а також імунологи та біохіміки. Їхнє гасло: «Вивчаємо шкіру заради шкіри». Вони здійснюють пошук нових активних речовини, які підтримують обмінні процеси у шкірі, аби все відбувалося якомога природніше. Для цього команда використовує новітні біохімічні, молекулярно-біологічні та фізичні методи аналізу, а також співпрацює зі всесвітньою мережею наукових і дослідницьких закладів академічної, інституційної та промислової сфер. Крім того, науково-дослідний центр пропонує аспірантську програму із захопливими дослідницькими темами, чудову підготовку та підтримку вчених з Beiersdorf AG, а також її університетів-партнерів.

«Компанія Beiersdorf неодноразово встановлювала нові світові стандарти завдяки інноваціям, які були результатом напруженої роботи поколінь. Ми публікуємо результати досліджень у багатьох наукових журналах, а також у виданнях конгресів і симпозіумів» — пояснює доктор Венк. Він підкреслює: «Врахування індивідуальних потреб наших споживачів з усього світу у дослідженнях, розробка нових продуктів із догляду за шкірою, а також науковий прогрес у Beiersdorf і за його межами гарантує захопливе майбутнє для галузі дослідження шкіри. Ми розроблятимемо нові покоління ще більш дієвої продукції».

Коротка інформація

 • Дослідження у Beiersdorf

  Близько 500 науково-дослідних об’єднань із університетами, дослідницькими центрами і стартапами по всьому світу
  Понад 530 співробітників працюють у галузі досліджень і розвитку в усьому світі
  Лабораторії в Гамбурзі, США, Японії, Китаї та Мексиці
  Близько €160 млн щорічних інвестиції в дослідження і розробки
  3 2010 року Міжнародна відкрита інноваційна ініціатива «Pearlfinder» збільшує наш інноваційний потенціал

  Дізнатися більше на нашому міжнародному сайті