Дослідження шкіри Beiersdorf

«Компетентність, сміливість, наполегливість і творчість — усе це характеристики хорошого дослідника,» — говорить доктор Хорст Венк, керівник відділу інновацій Beiersdorf, і продовжує, озираючись на довгу історію досліджень Beiersdorf: «Як відомо, знання в галузі природничих наук принаймні подвоюються кожні вісім років, отже, нині ми знаємо у понад 5000 разів більше, ніж люди 100 років тому. Це відображається й у Beiersdorf: у величезному збільшенні обсягів знань із біології шкіри, основних біологічних, хімічних і фізичних принципів оптимального лікування шкіри, і, зрештою, у впровадженні більшої кількості інновацій у продукції та компонентах, чий стрімкий злет припав на середину дев’яностих».

Рушієм невпинного прогресу та інновацій у Beiersdorf є постійний пошук нових біологічних можливостей для визначення специфіки догляду залежно від типу шкіри та вікових особливостей. Щоб розуміти проблему комплексно, в дослідницькому центрі Гамбурга співпрацюють науковці, котрі розуміються на анатомії, цитології та молекулярній біології, а також імунологи та біохіміки. Їхнє гасло: «Вивчаємо шкіру заради шкіри». Вони здійснюють пошук нових активних речовини, які підтримують обмінні процеси у шкірі, аби все відбувалося якомога природніше. Для цього команда використовує новітні біохімічні, молекулярно-біологічні та фізичні методи аналізу, а також співпрацює зі всесвітньою мережею наукових і дослідницьких закладів академічної, інституційної та промислової сфер. Крім того, науково-дослідний центр пропонує аспірантську програму із захопливими дослідницькими темами, чудову підготовку та підтримку вчених з Beiersdorf AG, а також її університетів-партнерів.

«Компанія Beiersdorf неодноразово встановлювала нові світові стандарти завдяки інноваціям, які були результатом напруженої роботи поколінь. Ми публікуємо результати досліджень у багатьох наукових журналах, а також у виданнях конгресів і симпозіумів» — пояснює доктор Венк. Він підкреслює: «Врахування індивідуальних потреб наших споживачів з усього світу у дослідженнях, розробка нових продуктів із догляду за шкірою, а також науковий прогрес у Beiersdorf і за його межами гарантує захопливе майбутнє для галузі дослідження шкіри. Ми розроблятимемо нові покоління ще більш дієвої продукції».

Вивчаючи шкіру

Вивчаючи шкіру

Наші науковці використовують найсучасніші методи, щоб вивчити шкіру людини, дослідити обмін речовин і розкрити таємниці старіння шкіри. Вони шукають інноваційні компоненти, які підтримують природні процеси шкіри.

Більше
Коротка інформація
 • Дослідження у Beiersdorf

  Близько 500 науково-дослідних об’єднань із університетами, дослідницькими центрами і стартапами по всьому світу
  Понад 530 співробітників працюють у галузі досліджень і розвитку в усьому світі
  Лабораторії в Гамбурзі, США, Японії, Китаї та Мексиці
  Близько €160 млн щорічних інвестиції в дослідження і розробки
  З 2010 року Міжнародна відкрита інноваційна ініціатива «Pearlfinder» збільшує наш інноваційний потенціал

Дізнатися більше на нашому міжнародному сайті

Спалахи інновацій

Спалахи інновацій

Beiersdorf має більш ніж 130-річний досвід по догляду за шкірою. Протягом багатьох років компанія неодноразово встановлювала нові світові стандарти завдяки інновацйним продуктам і робитиме це в майбутньому.

Більше

Догляд за шкірою в усьому світі

Догляд за шкірою в усьому світі

Кожна розробка продукту у центрі дослідження шкіри Beiersdorf починається з усвідомлення неповторності шкіри. А оскільки потреби споживачів різні по всьому світу, Beiersdorf має лабораторії з розробки продуктів та команди дослідників-маркетологів на різних континентах.

Більше