ТУРБОТА ЗМІНЮЄ ВСЕ.

Beiersdorf піклується про вас.

Турбота про співробітників, суспільство, створення та вдосконалення знакових глобальних брендів, які піклуються про своїх споживачів. Ось що є основою всього, що ми робимо, і що відрізняє нашу компанію від конкурентів.

№1 ТУРБОТА НЕ ЛИШЕ ПРО ШКІРУ

У Beiersdorf ТУРБОТА проявляється різними способами: не лише в догляді за шкірою, але й у піклуванні про людей і довкілля. Адже ми прагнемо залишити світ кращим місцем для майбутніх поколінь. Отримайте натхнення від змістовної роботи в компанії з чіткою метою та амбітною програмою сталого розвитку.

Наша стратегія

ТУРБОТА — ЦЕ НЕ ПОЧУТТЯ, А ДІЯ.

№2 БРЕНДИ БІЛЬШІ, НІЖ ПРОСТО КОСМЕТИКА

Наші бренди впливають на мільйони людей у всьому світі та дарують відчуття задоволення від стану шкіри багатьом поколінням споживачів. Як лідер ринку засобів для догляду за шкірою з більш ніж 140-річною історією, ми пишаємося нашими знаковими брендами. Ми прагнемо розвивати їх, впроваджувати інновації та продовжувати зростати разом із ними. Приєднуйтеся до нас на цьому шляху й залиште свій слід. Багаторічний успіх компанії зробив нас надійним роботодавцем. Навіть у складні часи ми завжди підтримуємо наших співробітників.

ТВОРІТЬ ІСТОРІЮ ВИДАТНИХ БРЕНДІВ.

№3 ЄДНІСТЬ ЗА МЕЖАМИ КОМАНД

СИЛА В НАС

Наша культура єдності веде нас до великих досягнень і потужних відкритті: ми приймаємо різні точки зору, щоб відкривати нове разом. У важкі часи нас підтримує енергія та стійкість, створені єдністю багатьох. Розмір нашої компанії забезпечує тісні зв’язки по всьому світу. Ми пропонуємо всі можливості міжнародного середовища, і прагнемо працювати разом, незалежно від кордонів і департаментів. Приєднуйтеся, щоб рухатися та досягати успіху разом.

Станьте частиною нашої глобальної команди.

До пошуку роботи

ОСОБИСТІСТЬ МАЄ ЗНАЧЕННЯ.

№4 НАШІ ЛЮДИ

У Beiersdorf кожний співробітник сприймається як унікальна особистість, не обмежуючись рамками вашої посади. Наші співробітники відображають індивідуальність наших клієнтів у всьому світі. Ми підтримуємо культуру різноманітності та інклюзивності, де кожному надається право вільно висловлювати свої думки та проявляти себе. Ми надаємо підтримку та гнучкі умови праці, необхідні для успіху як на роботі, так і в особистому житті.

Ми обираємо індивідуальний підхід до кожного співробітника, надаючи турботу навіть в простих речах: від корпоративного страхування до корпоративних заходів: дізнайтеся більше про переваги роботи в Beiersdorf.

Дізнатися більше