Працюючи у Beiersdorf


Наші віддані співробітники і наша культура є нашими найважливішими активами

Сталий успіх може бути досягнутий тільки тоді, коли можна у повній мірі використовувати свої сильні сторони. Це справедливо для окремих осіб, груп і компаній. Наша унікальна культура Beiersdorf є найкращою основою — вона закликає всіх працювати на повну силу щодня.
Женгронг Ліу, Виконавча рада HR

Наші співробітники — це наш успіх

Ми інноваційна, відносно невелика компанія, яка швидко розвивається. У Beiersdorf працює близько 17 000 осіб у більш ніж 150 філіях по всьому світу. Кожен із них робить свій внесок в успіх і постійний розвиток компанії. Ми орієнтуємося на наші цінності: відкритість, довіру, міжнародну орієнтацію, щиру і просту корпоративну культуру, в якій робота в команді і, перш за все, взаємоповага відіграють головну роль.

Три причини, щоб працювати у Beiersdorf

 • Розвиток
 • Початкові обов’язки
 • Командна робота
 • Розвиток

  Самореалізація

  Для вашої самореалізації Beiersdorf багато інвестує у розвиток персоналу, як в професійному, так і особистому плані. Ми підтримуємо вашу орієнтацію на результат, завдяки якій ви докладаєте всіх зусиль щодня. З розвитку індивідуальних планів як базиса ми робимо висновок, що всі співробітники Beiersdorf повністю розкрили свій потенціал.

 • Початкові обов’язки

  Ми надаємо простір для творчості та інновацій

  Beiersdorf дає своїм співробітникам відповідальність із самого початку. Перед Вами буде стільки викликів та випробувань, скільки Ви витримаєте. Ми даємо нашим співробітникам багато простору для творчих рішень — тому що це єдиний шлях до успішних інновацій.

 • Командна робота

  Разом ми можемо досягти нашої мети

  Робота в команді і взаємоповага є центральною частиною нашої корпоративної культури. Відкритість і довіра є основою для робочої атмосфери, в якій наші співробітники можуть оптимально розвиватися і досягати максимальної продуктивності.

Відкриті вакансії

Відкриті вакансії

Зацікавлені у співпраці з нами? Ознайомтеся з нашими відкритими вакансіями

Перейти до списку вакансій