Чому Beiersdorf


Зосередженість, швидкість і гнучкість, опора та ефективність

Ми — це догляд за шкірою

Понад 130 років своєї історії компанія присвячує себе задоволенню індивідуальних потреб наших споживачів і вважається винахідником сучасного догляду за шкірою. Наш міжнародний успіх ґрунтується на наших наукових дослідженнях, розробках і науковому досвіді, наших інноваційних продуктах і наших сильних брендах.

Ближче до ринків

Розробка інноваційних продуктів для нових ринків означає дотримуватись глобальних тенденцій і відповідати бажанням місцевих споживачів. Ми робимо це в усьому світі.

Наші цінності

Ми віримо у відкриту, інтегративну корпоративну культуру, яка заохочує високу продуктивність, а також у співробітників, які беруть на себе відповідальність і думають як підприємці.

Beiersdorf має що запропонувати

 • Міжнародні бренди
 • Міжнародна кар’єра
 • Ярмарка нагород
 • Міжнародні бренди

  Сильні міжнародні бренди

  Робити наші міжнародно успішні провідні бренди ще кращими — наше повсякденне завдання: Бренд NIVEA успішний на ринку вже понад 100 років, є одним із найбільших у світі із догляду за шкірою та продається у більш ніж 140 країнах. Eucerin є синонімом інноваційного дерматологічного дослідження шкіри. 

 • Міжнародна кар’єра

  Міжнародна кар’єра

  Beiersdorf дає можливість для міжнародної кар’єри в динамічній компанії. Зі 150 філіями по всьому світу ми потребуємо людей, які можуть рухатися без зусиль між країнами, культурами і мовами.

 • Ярмарка нагород

  Ярмарка нагород

  Наша орієнтована на кінцевий результат корпоративна культура допомагає нам бути успішними. Ми нагороджуємо наших співробітників за допомогою справедливих оцінок їхньої загальної індивідуальної роботи, що приводить до підвищення бонусних виплат та підвищення заробітної платні. Щоб залучити найталановитіших, Beiersdorf пропонує оплату праці вищу середньоринкової.

Відкриті вакансії

Відкриті вакансії

Зацікавлені у співпраці з нами? Ознайомтеся з нашими відкритими вакансіями

Перейти до списку вакансій