Вивчаючи шкіру

Шкіра кожної людини неповторна, і все ж вона виконує деякі загальні, дійсно важливі речі: захищає організм, бере участь у диханні, регулює температуру тіла, а також виробляє речовини, важливі і для неї, і для інших частин тіла. А також шкіра — це неперевершений орган чуття. Усе це вагомі причини, щоб піклуватися про неї і захищати її. Окрім того, шкіра людини — найкращий учитель для досліджень Beiersdorf, адже відкриття її властивостей стають новими відправними точками для розвитку інноваційних компонентів і продуктів.

У науково-дослідному центрі Beiersdorf у Гамбурзі багатопрофільна група науковців, які спеціалізуються на анатомії, клітинній та молекулярній біології, а також імунологів і біохіміків щодня виявляють нові процеси в шкірі людини. Вони розглядають шкіру дуже зблизька — за допомогою електронних мікроскопів, маючи справу з процесами біохімії та динамічної молекулярної біології клітини. Вони шукають нові компоненти, які захищають, підтримують або спричиняють біологічні процеси у клітинах шкіри природним чином. Як складники нашої продукції, ці компоненти пізніше допомагають оживити шкіру й оптимізувати її функції.

Група фізиків та біоінженерів підтримує дослідників шкіри Beiersdorf, наприклад вимірюючи характеристики шкіри піддослідних з використанням новітніх біофізичних методів і вивчаючи зморшки, еластичність, товщину і зволоженість шкіри. Зрештою, таким чином компанія демонструє, що інноваційні продукти з догляду за шкірою Beiersdorf добре впливають на колір обличчя і зміцнюють структуру шкіри. Тому що саме цього прагнуть дослідники Beiersdorf — розробити індивідуальні продукти із дбайливо дібраною формулою, ретельно перевірені та ефективні від природи.

Функції та структура шкіри

З площею поверхні до двох квадратних метрів і масою до 12 кг, шкіра є нашим найбільшим органом і відповідає за різні завдання. За допомогою приблизно 1,5 млн дрібних нервових закінчень шкіра може сприймати вібрації, біль, відчувати дотики, розрізняти вплив тиску і температуру. Як «орган споживання» шкіра може поглинати речовини з навколишнього середовища — наприклад, як засоби з догляду за шкірою. Кислотне середовище бореться з  проникненням у організм мікробів. Виділяючи піт, шкіра захищає нас від перегріву. І зрозуміло, що шкіра є вузькоспеціалізованим захисним бар’єром від втрати вологи, від холоду, ультрафіолетового випромінювання, механічних подразнень і патогенів.

Шкіра кожного неповторна

Шкіра людини завжди однакова, і все ж дуже різна: чоловіча і жіноча, дуже світла і темніша, або ж суха, жирна і чутлива — і для кожної потрібен окремий догляд. У дослідницьких лабораторіях Beiersdorf ми розробляємо інноваційні продукти, які оптимально підтримують природні процеси всіх типів шкіри, і таким чином задовольняємо потреби всіх споживачів.